
Запропонована модель забезпечить свердління бетонної поверхні, цегли.( отвір діаметром до 182 мм).
До основної переваги даної моделі відноситься:
Редуктор знаходиться в масляній ванні для кращого змащування та охолодження. Це значно збільшує термін служби апарату;
Наявність м'якого старту гарантує максимально точний результат і зручне застосування; Захисту від перевантаження. Плавною регилировки швидкості. Є гарантією високоякісного свердління при прокладці труб водопостачання та опалення, електричних кабелів, систем вентилювання, інших інженерних комунікацій.
Характеристики:
Максимальний діаметр свердління бетону, мм: 182
Номінальна напруга, В: 220
Номінальна частота, Гц: 50
Номінальна споживана потужність, Вт: 3980
Швидкість холостого ходу, об / хв: 640
Довжина кабелю, м: 3,5
Глибина свердління (без подовжувача), мм 450
Вага нетто/брутто 22/25
Габарити 83х38х24
Виробник: Китай
| Основні | |
|---|---|
| Споживана потужність | 3980 Вт |
| Вага | 22 кг |
| Виробник | Cayken |
| Тип свердління | Сухе |
| Максимальний діаметр свердління | 182 мм |
| Максимальна кількість обертів | 640 об/хв |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Країна виробник | Китай |
| Стан | Новий |
- Ціна: 24 255 ₴

