
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Установка алмазного буріння Титан PDAKB2251
Споживана потужність 4000 Вт
Число оборотів :
-1 швидкість 0-780 об/хв.
-2 швидкість 550 об/хв.
Максимальний діаметр свердління: 250 мм
Напруга мережі живлення 220 В
Частота струму 50 Гц
Комплектність :
Установка алмазного буріння PDAKB2251 1шт.
Ручка бічний 1шт.
Щітки 1 пара
Ключ шестигранний 3 шт.
Додаткова ручка 1шт.
Паспорт 1шт.
Упаковка картонна 1шт.
Вага 20кг
| Основні | |
|---|---|
| Споживана потужність | 4000 Вт |
| Вага | 20 кг |
| Виробник | Titan |
| Тип свердління | Мокре |
| Максимальний діаметр свердління | 250 мм |
| Максимальна кількість обертів | 780 об/хв |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Країна виробник | Китай |
| Стан | Новий |
| Додаткові функції | |
| Кількість швидкостей роботи | 2 |
| Регулювання кількості обертів | Так |
| Обмеження пускового струму | Так |
| Підтримка постійного числа обертів під навантаженням | Так |
| Запобіжна муфта | Так |
| Комплектація | |
| Тип упаковки | Паперова коробка |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип патрона | G1 / 2 "в межах + 1 1/4" зовні |
- Ціна: 21 486 ₴

